KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14045535

nr 1404 5535

Etsning

Conny Berglund. Signerad, numrerad 101/175. Motivet: 7x7cm, yttermått inklusive ram: 19x19cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:56:42

20/6 16:11:58 1      Vinnande bud